HASIČI 150

Dobrovolný hasič a blondýna

.

HOŘÍÍÍÍÍ
Hoří, hóříí hoří horní heršpitská hospoda Hrbatý Hrozen.Hostinský Hrubeš hýká hrůzou, honí hasiče, hubuje, hořekuje, huláká haste, haste honem hybaj,hovada. Hasiči hovno hasí, hledají hlavní hydrant!
Hoří holubník, hnojiště, huspenina, hudebníkům housle, harfy,harmonika... hašiš, hoří husitské halapartny, hoří historické hebrejské hieroglyfy, hoří hektolitry handlovaného hennesy. Hoří Hrubešova hnědá Honda. Hilfe, Hilféé haleká hysterický heinlainovec Havránek, hoří Hakenkreutz! Himmel Hergot, huš hajzle ! Houf heršpitských hokejistů ho hbitě hákuje holemi. Hoří herna, hoří hubertusy, honosné haveloky herecké honorace hrubě hazardující horentními honoráři, hoří hřívy huculských hřebců handlíře Hlavsy. Handycapovaným hoří hrby. Hoří holínky hospodáře Hanáka. HUMUS. Hormonální hybrid homosexuál Horáček hladí, ... hladí hubici hasičské hadice hýžděmi. Hinduista Hyrš... hinduista Hyrš hypnotizuje Hodonínský horizont, hurá hydrometeority... halucinace. Hoří hasiči horečně hledaný hlavní hydrant ! Hospoda hořela hodinu, hotovo, Hirošima hadr, hořeniště halí hustá HMLA. Hostinský Hrubeš hloubí hroby, hyeny hodují.
POHROMA
Pičín poblíž Písku, poklidné páteční poledne, 15. prosince

Poněvadž Pičíňané postrádali pokrokové počítače, přehrávače, procesory, podobně, přeslechli předpověď: "Přichází příšerná pohroma, postihne přinejmenším polovinu populace, poničí Prahu, Příbram, poté Písek..." Poděšení Pražané pečlivě připravovali pozemky, přesto Pičíňané pouze pořád poslouchali přestárlé písničky.
Psi poblázněně prskali přes plot, papoušci pokřikovali přisprostlé pomluvy. Proč? Právě psi, papoušci poznali přicházející přírodní pohromu. Podobně proto poníci projevovali příšernou pachuť přijímat páníčkovy pamlsky. Přírodní pohroma - pomoc! "Přesto průběh přírodní pohromy přetěžko převrátíme", poučil přihlížející přemoudřelý plešatý pan profesor. "Převrátíme padavky - přímo po palici," přechytračil profesora Pepa, pán posiloven, přezdívaný "páchnoucí podpaždí," pokukujíc přitom po příkopě.
Pojednou počaly padat prastaré posvátné památky (povětšinou po prababičkách, popřípadě po pradědečcích), poskakovat pasty po policích, potom projímadla. Pastelky popadaly přímo před příručky právnických paragrafů. Pomeranče praskaly. Přetloustlá paní přepadla přes prťavého pudla, přitom poranila psíkovi páteř. Pašovaný pervitin, patřící Pepovi, původně poschovávaný po ponožkách, prášil po popraskané plynové plotně. Pískovišti plnému písku praskaly prkna. Poděšení pavouci popolézali po pavučinách. Po profesorově paži pochodoval pavouk, plochou podobný poklici. Pokřikuje: "Pomozte přeci!" Pitomí počůraní poslintaní parchanti potomka pantáty Poláka poděšeně poskakovali.
Petr Polák při puštěném perverzním ... právě plácal pokojskou přes překrásnou prdelku, promačkával poprsí, přehlížeje povinnosti. Plno práce! Pročpak? Potřebujeme povyražení přece, pokřikuje. "Proboha!" Poděšená pihovatá Pavla (právě provdaná pro Petra), peroucí prádlo při prameni potoka pustila podprsenku, pracně pranou Perwollem, přímo před přetloustlé páchnoucí prase. Prase pokviklo, přitom poděšeně pádilo přímo přes perfektně pověšené podvazky. Porazilo postaršího pantátu, penzistu. Povykuje: "Pitomci, paryby, pralidi, proč pouštíte prase, povězte?" Prase, pořádně (promiňte) připosrané přehlasitým povykem, překvapivě přeskočilo plot (prase přetěžko přeskočí plot, přesto p pasují), přeběhlo prťavý pozemek, přímo přes předsíň, před potupně překvapeného, pilně píchajícího Petra. Petr pění ponížením. Prase postřeleno Petrovo puškou.
Příšerně ponížená Pavla pije pomyje, profesor praví: "Patrně potřebuje psychiatra, pusťte psychiatra!", prolézajíc přes palice přítomných povalečů. Pepa pomáhá Pavle přesnou pěstí pravačkou - přímo. Pozlacený předkus? Pchá. Profesor přispěchá pozdě. Pepa postupně přisvojuje peněženku plnou peněz, pas, pak panenství Pavly. (Petrovi přitom povyrostly parohy.) Přímo paseka! Publikum propadá pesimistickým představám. "Pavla padla. Podlehla přemrštěným podmínkám", potvrzuje přispěchavší profesor. Petr poklidně přikyvuje. Poslintaní parchanti potichu pobrekávají. Pravda, pravda, přisvědčují přihlížející. Přijela pohotovost, přivolaná pokojskou. "Proč povyk? Pavla pořád přežívá. Přesto potřebuje péči. Pohněte! Pozor, poneseme pacienta!", pokřikují. Pepa pokouší podplatit pohotovost primitivně padělanou padesátikorunou.
Pohroma pomalu přestává. Pičíňané padají pokorně před Pánembohem. Příroda předvedla pohanům pořádné peklo. Profesor pronesl poučný proslov, propagující přednosti pořádného plnění předepsaných povinností, potažmo paragrafů. Početné publikum pojednou pořádně prořídlo.
Poznali posluchači (poraďte podobný pojem, počínající p, protože pčtenáři podněcují posměch) popsanou přírodní pohromu? Potopa? Požár? Přece… ZEMĚTŘESENÍ!
Pokračování příště. Pokud…
Celní správa je opravdu pečlivá. Jestlipak nevezou kluci moc vody? :-(
Webmaster MARTY marty@toptools.cz ---
Admin SUNY konopacp@tiscali.cz